Kids Reporters Boschveld-Deuteren // Nieuws en Reportages
Resto VanHarte
In BBS Boschveld mochten de reporters een kijkje nemen in de keuken van Resto VanHarte, een gezellig restaurant waar iedereen heerlijk kan komen eten. Ook als je (even) niet zoveel te besteden hebt.
SPARK makers zone
In de spoorzone vind je de SPARK makers zone, een super toffe, grote, creatieve werkplaats. En de reporters van Boschveld gingen er een kijkje nemen!
Portretfotografie
Kids reporters Boschveld weten nu; portretfotografie, daar komt nog heel wat bij kijken. Achtergrond, licht, statief, camera.
Journalistieke fotografie
Een foto bij een artikel in de krant is een journalistieke foto. De fotograaf denkt heel goed na hoe hij deze foto wil maken en maakt gebruik van perspectief.
Boschveld Libdub
Groep 8 van KC Boschveld maakte samen met de Kids Reporters en filmer Sasha een gave libdub als afscheid van de basisschool.